VIP oknaVortal                       "Twoje okna" 


Nie jesteśmy typową firmą księgową.

Wykraczamy daleko poza zwykłe przygotowanie rocznych sprawozdań finansowych, podatku dochodowego od osób prawnych i coroczne spotkanie z Tobą w celu omówienia raportów. Będziemy regularnie obserwować finanse Twojej firmy, aby upewnić się, że wszystko idzie dobrze. Uwielbiamy pracować z naszymi klientami, aby pomagać ich firmom odnieść sukces i rozwijać się!
Z pasją pomagamy naszym klientom odnosić sukcesy i rozwijać się. Świadczymy usługi CFO i rachunkowości zarządczej wraz z bardziej tradycyjnymi rachunkami, usługami podatkowymi i księgowymi.

CFO
Twój dyrektor finansowy przeanalizuje wszystkie aspekty finansowe Twojej firmy i udzieli solidnych porad finansowych Twoim dyrektorom. W zależności od potrzeb Twojej firmy działania mogą obejmować:

Uczestnicz w spotkaniach zarządu i działaj jako doradca finansowy w sprawach biznesowych
Analizuj finansowe aspekty biznesplanów, w tym nowe strategie, inwestycje i due diligence ewentualnych przejęć
Zarządzaj relacjami z interesariuszami finansowymi, takimi jak audytorzy, banki i inni pożyczkodawcy
Zarządzanie przepływem środków pieniężnych
Zarządzanie walutą
Przygotowywanie budżetów
Prognozowanie finansowe, w tym planowanie scenariuszy, rachunek zysków i strat, bilans i rachunek przepływów pieniężnych
Analiza wariancji wyników rzeczywistych do prognoz
Analiza finansowa poprawiająca prognozowanie
Zarządzający księgowy
Twój księgowy zarządzania odbiera wykonywanie regularnych czynności finansowych na podstawie wyników dostarczonych przez księgowego. Do tego typu zadań należą:

Sporządzanie deklaracji VAT

Obliczenie kosztów
Przygotowanie rachunków zarządczych
Analizowanie i raportowanie wyników finansowych
Księgowy
Twój księgowy zajmie się wymaganiami zgodności Twojej firmy, takimi jak:

Przygotowanie i przesłanie rocznych sprawozdań 
Przygotowanie i złożenie deklaracji podatku dochodowego od osób prawnych do 
Przygotowanie i przesłanie samooceny dyrektorów

Zapewniamy wszystkie usługi księgowe, których potrzebujesz dla swojej firmy. Obejmują one:
Uzgodnienia kont bankowych
Należności
Fakturowanie i noty kredytowe
Księguj i przydzielaj wpływy gotówkowe
Zobowiązania
Wysyłaj faktury dostawcy i noty kredytowe
Rejestruj płatności dostawców
Uzgodnij oświadczenia dostawcy z kontem dostawcy
Zarządzanie dokumentami dla powyższych pozycji
Przetwarzanie listy płac
https://znany-ksiegowy.pl/slaskie


PODATEK 

Kiedy nadejdzie taka pora roku i będziesz wiedział, że musisz zapłacić podatek, może się okazać, że Twój księgowy będzie bardzo ciężko pracował w Twoim dziale finansowym, próbując uporządkować księgi. Możesz również zadać sobie pytanie, dlaczego musisz zapłacić odpowiedni podatek.

Niezależnie od tego, czy płacisz to za swoją firmę, czy za firmę, przekonasz się, że może to być naprawdę frustrujące, ponieważ pochłania dużą część twoich zysków lub pensji. Jednak płacenie tego jest Twoim obowiązkiem, tak jak wszyscy w kraju. To jest prawo, które obowiązuje na całym świecie. Nie jest to nic, przed czym jesteś w stanie uciec. Rząd nie trzyma tych pieniędzy, jak wielu ludzi myśli. Jest używany na wiele różnych sposobów.

Można go wykorzystać do zatrudnienia osób, które pracują w rządzie. Może pomóc w budowaniu szkół. Pomoże policji i strażakom. Należy utrzymywać drogi i mosty, a także parki. Bez tych pieniędzy utrzymanie infrastruktury publicznej będzie trudne.

Istnieją programy opieki zdrowotnej i bezpłatne usługi społeczne, które zapewnia rząd. Bez dodatkowego dochodu nie będziesz miał dostępu do tych usług i oczywiście cierpiałbyś, więc warto o tym pamiętać.

Jeśli nie zapłacisz odpowiedniej kwoty, wylądujesz z problemem na rękach. Ludzie czasami myślą, że mogą przed tym uciec, ale to zawsze cię dogania. Istnieją grzywny i kary. Kiedy prowadzisz firmę, może to być trudne. Będziesz miał dużo długu do spłacenia. Możesz nawet trafić do więzienia.

Dlatego potrzebujesz dobrego księgowego. Twój dział finansowy musi zostać zaktualizowany o dane finansowe. Można je od czasu do czasu sprawdzać. Oczywiście posiadanie takiego działu może kosztować. Prowadząc małą firmę, może się okazać, że łatwiej jest zlecić na zewnątrz.

Są firmy księgowe, które się w tym specjalizują. Może to być tańsze i bardziej wydajne. Pozwoli Ci to zaoszczędzić dużo pieniędzy, ponieważ nie będziesz musiał zatrudniać dodatkowej osoby do zarządzania dokumentami, które oczywiście gromadzą się z czasem. Możesz również posiadać umiejętności w dziedzinie księgowości, ale na przykład gdy prowadzisz własną firmę.

Jednak nie zawsze jest to wielozadaniowość z wieloma różnymi zadaniami, gdy robisz wszystko samodzielnie. W takim przypadku zdecydowanie powinieneś skorzystać z jednej z tych usług.

cennik
Z przyjemnością dostarczymy indywidualne rozwiązanie dostosowane do potrzeb Twojej firmy. Alternatywnie możemy również pogrupować nasze usługi w pakiety. Więcej na ten temat można znaleźć na naszej stronie z cenami . Tak czy inaczej, skontaktuj się z nami, abyśmy mogli podać cenę, która zapewni Twojej firmie usługi, których potrzebujesz.